Aneta Naczk Borkowska

Kontakt

Jestem absolwentką studiów logopedycznych na Uniwersytecie Gdańskim. Najbardziej interesująca jest dla mnie artystyczna strona Logopedii- dbałość o nienaganną dykcję i kulturę Języka Polskiego. W każdej wolnej chwili rozwijam moje umiejętności muzyczne, wokalne i taneczne. Przez wiele lat uczęszczałam na zajęcia do Ogniska Muzycznego, obecnie kształcę się na dodatkowych lekcjach, kursach i treningach.
Moja fascynacja muzyką, tańcem i śpiewem pojawiła się już w przedszkolu i trwa do dziś. Dzięki niej przeżyłam bajkowe chwile, pełne niesamowitych poruszeń i doznań. Świat artystyczny jest dla mnie ogrodem cudów, bogactw i darów, które nieczęsto mamy okazję widzieć pośród codziennych zmagań z rzeczywistością.
Chciałabym podarować innym te skarby, z których ja sama mam szczęście czerpać radość życia. Lubię wyzwania, mam łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi, jestem pozytywnie nastawiona do życia.
W pracy wykorzystuję zasoby wiedzy przekazywane przez moich nauczycieli, a także wprowadzam własne ćwiczenia choreograficzne i muzyczne.